Msze online - Wielki Tydzień

Harmonogram transmisjii

2021-03-29

Zasady sanitarne podczas Eucharystii od 26.03.2021

Ilość wiernych w Kościele to 1 osoba na 20 m/kw powierzchni Kościoła w zachwaniem 1,5 m odstępu od siebie

2021-03-23

Rekolekcje Wielkopostne

W tym roku rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii odbędą się w dniach 19-21.03.2021 wg. załączonego harmonogramu. Rekolekcje będą odbywały się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

2021-03-07

Droga Krzyżowa - Męka Pańska

Nabożeństwo w każdy piątek godz.17.00

2021-03-06